Müşteri Yorumları

 • img

  Garanti Nakliyat

  150 liraya bu kadar kaliteli ve profesyonel bir web sitesi sahibi olacağımı tahmin etmiyordum. Ucuz olduğunu düşünürek sıkıntı yaşayacağımı düşündüm ama korktuklarımın hiç biri olmadı. Bekletilerimin çok üstünde bir site yaptılar bana.

 • img

  Bahar Halı Yıkama

  Site işlerinden anlamadığımız için daha önce çalıştığımız kişi sürekli bi şeyler bahane ederek bizden para alıyordu. Faceden Necati beyle tanıştım ve durumu anlattım. Kendisi bizi kandırılmaktan kurtardı. Artık internet konusunda kafama takılan olursa gönül rahatlığı ile Necati beyi arıyorum.

 • img

  Ceylan Vinç

  Bana yapılan siteyi gerçekten çok beğendim. 150 liraya bu kadar iyi bir sitem olacağını düşünmezdim.

 • img

  Azizoğlu Yol Yardım

  Tesadüf eseri faceden tanıştım necati beyle 150 liraya hiç bir ekstra ücret ödemeden site sahibi olacağımı öğrenince çok şaşırdım. Ödememizi yaptık ve sitemizi teslim etti. Çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim. hem ucuz hemde işlerini iyi yapıp sürekli destek veriyorlar.

 • img

  Şeker Hurdacılık

  daha önce o kadar bir kaç siteci ile iş yaptık ama paramız hep boşa gitti. necati beyi faceden bulup aradım kendisi beni güzelce aydınlattı. yapıcağı işide garanti verdi hatta para iade garantisi bile verdi. kendisi ile çalıştık ve 25 gün sonra sonunda kartal ilçesinde ilk sayfaya geldik. öncelikle teşekkür eder benim gibi sitesini ilk sayfaya getirmek isteyen hurdacılara tavsiye ederim.

 • img

  Nokta Tesisat

  bizim tesisat işi malum hep internetten geliyor. bir web sitemiz olmadığı için müşteri kazanamıyorduk. sağolsun necati bey bize harika bir tasarım ile site açtık. reklam vermeye başladık ve sitemizden müşteri kazanmaya başladık.

 • img

  Umut Çilingir

  150 liraya sitemi olur demeyin adamlar ciddi anlamda profesyonel site yapıyorlar hemde seo uyumlu.

 • img

  Nur Bina Yönetimi

  Çok yüksek tıklama google reklam vermekteydik. Necati bey hem sitemizi hemde adwords hesabımızı inceledi ve düzenlemeler yaptı. düzenleme sonrası hem reklamlarımız daha iyi konumda çıkıyor hemde daha az ücret ödüyoruz artık kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.

 • img

  Şahin Evden Eve Nakliyat

  Şikayetvar.com da bulunan kötü yorumları bir türlü kaldıramıyorduk. Kayra medya ile şikayetvar.com desteği aldık artık firmamızın kötü yorumlarını müşteriler görmüyor.

 • img

  Konak Kompresör

  biz kompresör sitesi açtırdık ve çok memnun kaldık. çünkü istediğimiz her kelimede googlede çıkıyoruz özellikle yaz zamanı sitemizden çok meüşteri kazanıyoruz. internetten müşterim olsun diyorsanız kayra medya ile çalışın bence